alle 120 capes!

Heb je een doel waar je echt voor gaat, laat het hier dan weten.
I Am Curious
Posts: 123
Joined: Tue 01 Mar 2016, 15:34

Re: alle 120 capes!

Post by I Am Curious » Sun 24 Apr 2016, 13:47

en 120 ranged ook alweer binnen (23 april gehaald)

User avatar
Eefje222
Posts: 69
Joined: Sat 26 Dec 2015, 11:35

Re: alle 120 capes!

Post by Eefje222 » Sun 24 Apr 2016, 14:14

Gaat super snel bij jou Jeroen!!! Gratzzzzz :D

User avatar
Elias
Site Admin
Posts: 447
Joined: Thu 17 Dec 2015, 17:50
Location: België

Re: alle 120 capes!

Post by Elias » Thu 28 Apr 2016, 11:23

Nice

I Am Curious
Posts: 123
Joined: Tue 01 Mar 2016, 15:34

Re: alle 120 capes!

Post by I Am Curious » Sun 19 Jun 2016, 20:59

jaja ook weer 120 defence gehaald 15 juni! :D :D

User avatar
Elias
Site Admin
Posts: 447
Joined: Thu 17 Dec 2015, 17:50
Location: België

Re: alle 120 capes!

Post by Elias » Fri 24 Jun 2016, 11:09

Gefeliciteerd

I Am Curious
Posts: 123
Joined: Tue 01 Mar 2016, 15:34

Re: alle 120 capes!

Post by I Am Curious » Thu 30 Jun 2016, 10:12

ook al weer de ores voor 120 smith banked met dxp <3
atm gaak voor fishvention =D

User avatar
Eefje222
Posts: 69
Joined: Sat 26 Dec 2015, 11:35

Re: alle 120 capes!

Post by Eefje222 » Fri 01 Jul 2016, 17:40

Gaat lekker Jeroen :D

I Am Curious
Posts: 123
Joined: Tue 01 Mar 2016, 15:34

Re: alle 120 capes!

Post by I Am Curious » Sun 03 Jul 2016, 14:48

ikr... maja... wat wil je ook met zo'n super clan members! altijd wel wat te vertelle =D

User avatar
Elias
Site Admin
Posts: 447
Joined: Thu 17 Dec 2015, 17:50
Location: België

Re: alle 120 capes!

Post by Elias » Sat 09 Jul 2016, 14:19

Weer bijna een 120 cape...
Sick

I Am Curious
Posts: 123
Joined: Tue 01 Mar 2016, 15:34

Re: alle 120 capes!

Post by I Am Curious » Tue 04 Oct 2016, 10:03

hoppa... das weer 1tje done! dit keer is et smithing! had eigenlijk verw8 dak eerst invention ging hale of iets dergelijks!
happy met 120 cape #12

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest